piątek, 29 kwietnia 2016

Książki Moje Drugie Życie.

Hej dziś zrobię wam recenzje książki która ostatnio czytałam a nie ukrywam kocham czytać i czytam wiele książek ale akurat ta książka spodobała mnie się najbardziej.Jest to książka pt."Moment życia " Joanny Zawadzkiej. Książka opowiada o Joannie która jest dwudziestoparoletnią studentka, przeprowadziła się z małego miasteczka do Płocka. Ma własne mieszkanie i dobra prace.Wiedzie spokojne, uporządkowane życie aż do dnia kiedy zostaje osaczona przez przystojnego Krzysztofa którego spotyka na każdym kroku. Początkowa niechęć szybko przeradza sie w uczucie niczym z bajki.Jednak wszystko się komplikuje gdy Joanna przez przypadek dowiaduje się ze Krzysztof jest gangsterem. Zawziętość i chorobliwa zazdrość Krzysztofa oraz nieustępliwość i własne zdanie Joanny powoduje że ich spotkania są pełne pasji, erotyzmu, o także wiecznych kłótni, rozstań i powrotów. Tak w skrócie "Moment Życia" to historia prawdziwej, trudnej i wytrwałej ponad wszystko miłości, dla której warto poświęcić wszystko. Książka jest tak wciągająca że jak zaczniecie ja czytać to nie będziecie mogli przestać. Bardzo polecam tą  książkę do przeczytania i pozostawienie swojej opinii na jej temat. Ja z niecierpliwością czekam na druga część.:)
Mam nadzieje że moje notki przypadają wam do gustu i zapraszam do komentowania i oceniania. No i oczywiście do czytania książek.;)

Zakazany Układ 25/04/18

Hej.! Dziś opowiem wam o książce "Zakazany Układ"  K.N. Haner.   Młoda pisarka ukrywająca się pod pseudonimem K.N. Haner urodz...